Co dzieje się z tą Gminą?

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 1 z 3

Mieszkaniec 01-05-16 18:01

Czy w tej Gminie mieszkańcy oczekiwali takich zmian? Jak długo będzie prywata? Ilu zatrudnionych będzie ludzi z Płoskini? Czy nasza Gmina nie ma fachowców? Ilu jeszcze zwolni pracowników i zastąpi ich swoimi "fachowcami"? QUO VADIS NASZA GMINO ???

Odpowiedz Cytuj
Mieszkanka 01-05-16 18:22

Moim zdaniem to jeden wielki "burdel"! Ludzie nie dajcie się zwieść miłym słówkom i uśmiechowi. Mieszkańcy opamiętajcie się,ja uległam i teraz żałuję. Odwołajmy ją,dla dobra naszej Gminy.

Odpowiedz Cytuj
Ktoś 17-05-16 22:19

Dość już tego co wyprawia ta "pani" oczernia pracowników w IKACIE Urzędnicy i pracownicy to złodzieje? Kto odpowie za wyrzucenie w "błoto"ponad 200 tys. Ona już nawet nie jest mieszkańcem, ma interes tylko w kasie! Jak się czujecie Ci co głosowaliście na te "zmiany"? Rączka w nocniku? Wszyscy mieszkańcy za to zapłacimy!

Odpowiedz Cytuj
Mietek 17-05-16 22:36

Farsa totalna farsa! Gmina spada na psy. Już śmieją się z Nas w powiecie i nawet w ościennych powiatach. Żenada.Miłość między gminna-wstyd i hańba!

Odpowiedz Cytuj
Wiesiek 21-05-16 2:53

Faktycznie byłem przekonany, że za kadencji obecnej pani wójt wyjdziemy na prostą z tych mrocznych czasów poprzednika. niestety zawiodłem się niesamowicie:/ podkreślam jednak, że do pataologi obecnych w Urzędzie Gminy za pana SZ. to i tak jeszcze daleko, a nawet śmiem twierdzić, że patologi p SZ. nikt już nie dorówna.... chyba że on sam bedzie wójtem/sic!/ pamiętajcie najważniejsze żeby wójt był POLAKIEM, a nie potomkiem naszych oprawców z Kresów, potomkiem zwierząt z OUN i UPA.... Problem polega na tym, że istnieje pewna grupa ukraińców, którzy już kolejne pokolenie nie zasymilowali się z polakami i nadal czują odrębność mimo iż urodzili i wychowali się w polsce - nie czuja się polakmi, a nawet często czują do nas wstręt. ludzie, którzy nam źle życzą nie będą dowodzić gminą, żeby nam było lepiej. POLSKA TYLKO DLA POLAKÓW!

Odpowiedz Cytuj
Ktoś 21-05-16 16:58

Wiesiek mocne słowa. Myślę ze gdyby była 2 kadencje to PRZEBIŁA by kilkakrotnie! Myślę że powinieneś wystartować w wyborach.

Odpowiedz Cytuj
Mietek 21-05-16 17:09

Wiesiek masz poglądy na czasie ale czy akceptowane na terenie naszej gminy? Fakt start w wyborach da odpowiedź. Jest jeden problem mamy Włodarza i nie wiem czy coś zostanie do rządzenia!

Odpowiedz Cytuj
Mietek 23-05-16 18:29

Może uda się odwołać Wójta!!!!!! Wiesiek szykuj kampanię wyborczą. Tylko nie obiecuj "gruszek" na wierzbie tak jak ona! STARTUJ!!!

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://wilczeta.istrefa.com

istrefa gmina Wilczęta | istrefa powiat braniewski | istrefa warmińsko-mazurskie | istrefa Polska

Wilczęta - wieś, gmina wiejska, powiat braniewski, województwo warmińsko-mazurskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 14-405


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem